SPONSORZY KLUBU:
PARTNERZY KLUBU:

Liga Trampkarza

Data: / Autor:

Za nami kolejny piłkarski weekend i kolejne rozegrane spotkanie w ramach Wojewódzkiej Ligi Trampkarza, gdzie nasza drużyna po bardzo ciekawym pojedynku pokonała zespół Stilonu Gorzów 3:1 (2:0). Nasi zawodnicy w bardzo pozytywny sposób zareagowali po porażce w poprzedniej kolejce z zespołem Spartakusa, pokazując bardzo dużą mobilizację od pierwszej minuty meczu przeciwko Stilonowi. Tak wyglądała w zasadzie cała pierwsza odsłona spotkania gdzie wysoki, agresywny odbiór dawał nam okazje do zdobyczy bramkowych. Cieszyć może fakt, że stworzone sytuacje zamienialiśmy na bramki dzięki czemu pewność w naszej grze rosła. Po dwójkowej akcji Oliwiera Bartosika i Marcina Nowakowskiego ten drugi zamienił okazję na gola i mieliśmy 1:0. Goście szybkimi wypadami starali się zagrozić naszej bramce, gdzie właśnie po tego typu akcji faulowaliśmy w polu karnym. Szczęście jednak w tej sytuacji było po naszej stronie i rzut karny został przestrzelony. Nasz zespół tworzył kolejne okazje, a bramkę na 2:0 po świetnym dograniu M. Nowakowskiego zdobył Kacper Trzosek. Druga połowa spotkania to zupełnie inna gra naszych rywali, którzy wyszli dużo bardziej zmotywowani chcąc odrabiać straty w tym pojedynku. Bramka kontaktowa gości zmusiła naszą drużynę do dużo większego zaangażowania w grze obronnej, którą tego dnia bardzo dobrze kierowali Kuba Jędrzejaszek i Kuba Sobolski. Atak gości dawał możliwości do kontrowania naszej ekipie i w ostatnich minutach spotkania właśnie tak zbudowana akcja dała nam trafienie autorstwa Michała Krajewskiego po świetnym dograniu Kuby Stoińskiego. Gratulacje dla obu drużyn za ciekawe widowisko! Słowa uznania dla naszych zawodników, którzy w tym spotkaniu pokazali, jak należy wyciągać wnioski by budować swoje "sportowe" charaktery. 💪👏 Nasz zespół kolejny swój mecz rozegra w niedzielę w Zielonej Górze (12:00), gdzie rywalem będzie drużyna Falubazu.

Zdjęcie użytkownika Klub Piłkarski Progres Gorzów Wlkp.