SPONSORZY KLUBU:
PARTNERZY KLUBU:

AP Warta Gorzów Wlkp. - KP Progres Gorzów Wlkp.

Data: / Autor:

Dzisiaj chłopcy trenera Jarka zmierzyli się w Gorzowie z miejscową Wartą. Pierwsza połowa w wykonaniu naszych chłopców była całkiem niezła, a szybko strzelona bramka przez Rajana po solowej akcji wyprowadza nas na prowadzenie. Następnie własne błędy powodują, że tracimy dwie bramki i na przerwę schodzimy przy 1-2. W drugiej połowie dominuje Warta i tylko dzięki rewelacyjnej postawie Marcela nie tracimy więcej bramek. Im bliżej końca meczu podejmujemy więkze ryzyko co powoduje, że w końcówce rywale strzelają gola na 1-3...Szkoda. Z przebiegu meczu na zwycięstwo zasłużyła dzisiaj Warta, jednak ambicja i wola walki naszych chłopców zasługują na uznanie. Należy przypomnieć, że gramy rocznikiem 2008, a kontuzje i urazy spowodowały uzupełnienie kadry. Kolejna nauka za nami i mamy zamiar wyciągnąć z tej lekcji wnioski. Dziękujemy rodzicom, dziadkom i opiekunom za kulturalny doping i wsparcie na meczu.