GŁÓWNI SPONSORZY KLUBU:
SPONSORZY KLUBU:
PARTNERZY KLUBU:

Treningi


 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Grupa 2012

Trener Sławomir Bednarczyk

Trener Tomasz Bednarczyk

U5

 

Strefa D 16.15-17.15

Pl. Jana Pawła II

 

 

Strefa D 16.15-17.15

Pl. Jana Pawła II

Grupa 2011

Trener Patryk Offman

U6

 

Strefa A 16.30-17.30

Pl. Jana Pawła II

 

 

Strefa C 16.15-17.15

Pl. Jana Pawła II

 

 

Grupa II 2011/2010

Trener Tomasz Kozłowski

U6

 

Strefa A 16.15-17.30

Pl. Jana Pawła II

 

Strefa A 16.15-17.30

Pl. Jana Pawła II

 

Grupa 2010

Trener Jacek Gireń

U7

 

Strefa B 16.30-18.00

Pl. Jana Pawła II

 

 

Strefa B 16.30-18.00

Pl. Jana Pawła II

 

 

Grupa 2009

Trener Tomasz Bednarczyk

U8

 

Strefa D17.30-19.00

Pl. Jana Pawła II

 

 

Strefa D 16.45-18.15

Pl. Jana Pawła II

 

Strefa D 17.30-19.00

Pl. Jana Pawła II

 

Grupa II  2009

Trener Andrzej Maciąg

U8

 

Strefa C 17.30-19.00

Pl. Jana Pawła II

 

 

Strefa C 16.00-17.30

Pl. Jana Pawła II

Grupa 2008

Trener Jarosław Gromiak

U9

 

Strefa A 17.30-19.00

Pl. Jana Pawła II

 

 

Strefa A 17.30-19.00

Pl. Jana Pawła II

 

Strefa A 16.30-18.00

Pl. Jana Pawła II

Grupa 2007

Trener Jacek Gireń

U10

Strefa D 16.15-17.45

Pl. Jana Pawła II

 

 Strefa B 18.00-19.30

Pl. Jana Pawła II

 

 

Strefa B 16.30-18.00

Pl. Jana Pawła II

 

Grupa 2006

Trener Patryk Offman

U11

17.00-18.30

Wojcieszyce

 

Strefa A 17.30-19.00

Pl. Jana Pawła II

Strefa C 17.30-19.00

Pl. Jana Pawła II

 

 

Grupa 2005

Trener Sławomir Bednarczyk

U12

Strefa A 17.30-19.30

Pl. Jana Pawła II

 

 

17.00-19.00

Wojcieszyce

17.30- 19.00

Wojcieszyce

 

Grupa 2004

Trener Damian Szałas

U13

Strefa A 16.15-17.45

Pl. Jana Pawła II

 

 

 

16.15-17.45

Wojcieszyce

 16.15-17.45

Wojcieszyce

Trening bramkarski

Trener Jacek Gireń

W każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca

18.00 -19.00- rocznik 2010,2009,   2008,2007;

19.00-20.00-  rocznik 2006, 

 2005,2004,2003,

       Wojcieszyce

 

 

 

 

 

 

                                              Rozpiska treningów od 23.10.2017r.

Rodzice nie mogą przebywać na hali w czasie trwania treningu.

W przypadku  niedostosowania się dziecko nie będzie mogło wziąć udziału w zajęciach !!!

Trener/Grupa

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Bednarczyk Tomek Bednarczyk Sławek

Grupa 2012

Tel: 669645057

 

Hala

ul. Czereśniowa

16.15-17.30

 

 

Hala

ul. Czereśniowa

16.15-17.30

Offman Patryk

Grupa 2011

Tel: 533328881

 

 

Hala

ul. K. Wielkiego 65 A

18.00-19.15

 

Hala

ul. Czereśniowa

16.15-17.30

Kozłowski Tomek

Grupa 2010/2011

Tel: 691283370

 

Hala

ul. K. Wielkiego 65 A

16.15-17.30

 

Hala

ul. K. Wielkiego 65 A

16.15-17.30

 

Gireń Jacek

Grupa 2010

Tel: 533328882

 

 

Hala

ul. K. Wielkiego 65 A

16.15-17.45

Hala

ul. K. Wielkiego 65 A

18.00-19.30

 

Maciąg Andrzej

Grupa II 2009

Tel: 533-328-883

Hala

ul. K. Wielkiego 65 A

17.30-19.00

 

 

 

Hala

ul. K. Wielkiego 65 A

16.30-18.00

 

 

Bednarczyk Tomek

Grupa I 2009

Tel: 533184140

 

Hala

ul. Puszkina

18.30-20.00

 

Hala

Kłodawa                 16.30-18.00

Hala

Kłodawa

18.00-19.30

Gromiak Jarek

Grupa 2008

Tel: 533328884

 

Hala

Kłodawa

16.30-18.00

 

Hala

Kłodawa                16.30-18.00

Hala

Kłodawa

18.00-19.30

Gireń Jacek

Grupa 2007

Tel: 533328882

 

Hala

Kłodawa

16.30-18.00

Hala

Kłodawa

18.00-19.30

 

Hala

ul. K. Wielkiego 65 A

18.00-19.30

 

Offman Patryk

Grupa 2006

Tel: 533328881

Boisko

ul. Puszkina

16.00-17.30

 

Boisko

ul. Puszkina

16.00-17.30

 

Boisko

ul. Puszkina

17.30-19.00   

 

 

Bednarczyk Sławek

Grupa 2005

Tel: 669645057

Boisko

ul. Puszkina

17.30-19.00

 

Boisko

ul. Puszkina

17.30-19.00

Boisko

ul. Puszkina

16.15-17.45

 

Szałas Damian

Grupa 2004

Tel: 577101477

Boisko

ul. Puszkina

19.00-20.30

 

 

Boisko

ul. Puszkina

19.00-20.30

Boisko

ul. Puszkina

16.15-17.45

 

Nasi sponsorzy i partnerzy: