progres-2022-04-16

Nasi zawodnicy w rozgrywkach Makroregionalnej ligi juniora starszego

Kilku Naszych zawodników występujących w #GCP Grupa Gezet Akademia Stilon Gorzów w rozgrywkach Makroregionalnej ligi juniora starszego zagrało fantastyczne spotkanie. Nasz wychowanek Oliwer Siwy zaliczył bardzo dobre spotkanie zdobywając bramkę i asystując przy kilku kolejnych💪 Na słowa uznania zasługują wszyscy zawodnicy 🙂 Brawo⚽️

GORZOWSKIE CENTRUM PIŁKARSKIE
✅Wysokie zwycięstwo w Makroregionalnej Lidze Juniorów Starszych ⚽🔝
🔷Grupa Gezet Stilon Gorzów – Odra Opole 9️⃣:1️⃣
BRAMKI:
⚽⚽⚽Milewski Michał
⚽⚽Guzik Filip
⚽Matuszewski Nikodem
⚽Stasik Dawid
⚽Siwozad Oliwer
⚽Klazura Tomasz
👉To był bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych zawodników, którzy na co dzień uczą się w Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego. Wychodziło nam w tym meczu prawie wszystko, czego efektem były kolejne gole dla naszej drużyny. Dzięki wczorajszemu zwycięstwu awansowaliśmy w tabeli na wysokie 4️⃣ miejsce 💪⚽
👉Dziękujemy naszym przeciwnikom za rywalizację👊

Grupa Gezet Akademia Stilon Gorzów
Grupa Gezet
#GrupaGezet
#GorzowskieCentrumPiłkarskie
Arendarski Nieruchomości
Magnolia Park Stilon Gorzów
Osiedle Magnolia Park
Chećko
Bokaro Gorzów
Agencja Pracy Prosupport
Domaradzki First Selection Logistics
Fire Pro Service Sebastian Świstel
ICT Poland Kostrzyn nad Odrą
Germaplan System – Ogrodzenie systemowe i panelowe