291566062_2128434093997394_2841228618310901856_n

Przygoda i wspólna pasja

Przygoda i wspólna pasja !!!

Koniec jednej drogi jest początkiem drugiej…

Po 8 latach współpracy kończy się pewna piękna historia.

Moi podopieczni z rocznika 2009 kończą projekt w naszym klubie. W ramach współpracy ze Stilonem Gorzów rozpoczynają nowy rozdział swojej przygody z piłką w Gorzowskim Centrum Piłkarskim 💪

Można powiedzieć od przedszkola do … czas pokaże 😀 Właśnie od przedszkola miałem przyjemność pracować ze wspaniałą grupą chłopaków i ich Rodziców.

Byłem świadkiem ich pierwszych piłkarskich kroków jak także ich pozaboiskowych zmagań i wyborów. Był to czas wypełniony wspólną pasją, czas radości a czasami i smutku, czas wielu wyrzeczeń podporządkowanych piłce nożnej. Wyrzeczeń ze strony chłopców jak także Rodziców, którzy jako pierwsi zaszczepili ogień w sercach i głowach tych chłopaków, którzy przez ostatnie 8 lat ten ogień pielęgnują.

Oczywiście z tego miejsca każdemu z moich podopiecznych życzę spełnienia marzeń nawet tych, które wydają się niemożliwe. Nikt nie ma prawa pozbawiać im marzyć !!!

Wierzę, że ciężka praca i trochę szczęścia przyniosą sukces💪 Jest to początek ich drogi, przed nimi nowe wyzwania, którym muszą stawić czoła.

Oczywiście bardzo duże podziękowania i słowa uznania kieruje w stronę Rodziców i Dziadków. Wasze wsparcie i pomoc były bezcenne. Zawsze mogłem na Was liczyć, czy był to mecz ,turniej impreza urodzinowa lub integracyjna Wy byliście na posterunku. Zjechaliśmy wspólnie duuuuuużo kilometrów 😀 spędziliśmy wspaniałe chwile. Nikt nam tego nie odbierze !!! Dziękuję Bardzo napisaliśmy kawałek historii.

Na koniec chciałabym także podziękować wszystkim , którzy przez ostatnie 8 lat wspierali rocznik 2009, zawsze bezinteresownie i tylko aby zobaczyć uśmiech dzieci. Dziękuję !!! 💪

Nie sposób w poście wyrazić wszystkich emocji jakie teraz towarzyszą. Najważniejsze, że mogłem na początku piłkarskiej przygody przekazać chłopakom choć trochę swojej wiedzy i doświadczenia. Wierzę, że za kilka któryś z nich spełni swoje marzenie ( moje także 😀) i zagra na wysokim poziomie. Nie wszyscy zostaną piłkarzami ale mam nadzieję że edukacja po przez sport pozwoli im w przyszłości stać się dobrymi i szczęśliwymi dorosłymi osobami. Będę miał z tego ogromną satysfakcję, że dołożyłem małą cegiełkę, która pomoże w ich życiowych wyborach !

Tomek Bednarczyk

…”Uwierz w swoje marzenia, nic nie jest niemożliwe ” Neymar