344825405_258748103387553_6239662276114075548_n

Młodzik 2012 rozegrał kolejkę ligową

W sobotę Młodzik 2012 rozegrał kolejkę ligową ⚽Tym razem Naszym przeciwnikiem był zespół Stilonu Gorzów.

W pierwszej połowie przez kilkanaście minut graliśmy bardzo dobrze. Budowaliśmy ciekawe akcje, oglądaliśmy sporo pojedynków 1×1 i odbieraliśmy piłkę w strefie wysokiej 💪⚽ Oczywiście popełnialiśmy również błędy i jeden kosztował Nas utratę bramki, ale dalej staraliśmy się grać swoje. W drugiej połowie pierwsze kilkanaście minut również było bardzo dobre w Naszym wykonaniu ⚽💪 Niestety nie ustrzegliśmy się przed kolejnym błędem i straciliśmy bramkę, ale co ważne odpowiedzieliśmy golem 💪⚽

W przebiegu całego spotkania stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji, ale zabrakło precyzji

Kolegom ze Stilonu dziękujemy za fajne granie, a Naszym rodzicom kibicom dziękujemy wsparcie 👍